25 Ağustos 2015

Nike Koşu Ayakkabısı Ayaklarımı Mahvetti!

Sportif heyecanlar içinde bulunduğum bu dönemde Koşu hevesiyle aldığım koşu ayakkabısı ve koşu için aldığım çorap ilk koşuda hüsranla bitti. Ayağımda su toplaması ve yara sebebiyet vermiştir. Dr. Kontrolü sırasında bu kadar aşınmayı ancak şantiye için kullanılan ayakkabılarda olunacağı söylendi.


Nike gibi bir firmaya yakıştıramadım Test için gönderildi, gelen bilgi durumunu da bakalım tüketici olarak bizler onlar için ne kadar değerliyiz.

Berk 371 Okunma

Cevaplar

  • Nike Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Sayın Tüketicimiz, Değişim ve iade işlemleri sadece üretim hatası olan ürünler için yapılan bir işlemdir. Sıkma-vurma şikayetleri, ürünün yapısında üretimden kaynaklı bir hata olmadığı sürece, üretim hatası olarak değerlendirilmediğinden değişimi ile ilgili olarak yardımcı olunamayacaktır. Kullanıcının satın almış olduğu ürünün ayağına uygun olduğundan emin olduktan sonra satın alımı gerçekleştirmesi bu tarz sorunların önüne geçecektir. Eğer ürünü beğendiğiniz halde ayağınıza uygunluğu ile ilgili tereddütleriniz var ise farklı numaralara yönelmeniz, evin içinde biraz daha uzun süreyle denemeniz (ürünün tekrar satılabilirliği açısından önemlidir) veya hiçbir şekilde rahat hissetmiyorsanız farklı modellere yönelmeniz tavsiye edilmektedir. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön