13 Mayıs 2013 #1793127

Nike Kalitesiz Fitness Eldiveni Kısa Sürede Yıprandı!

365 AVM'deki Nike mağazasından almış olduğum fitness eldiveni kısa bir kullanım (yaklaşık 3 ay) süreci içersinde ipliklerinin çıkmaya başlaması ile kullanımını etkileyen bir durum oluştu. Yaklaşık 4 hafta önce ürünümü teslim ettim, uzun bekleyiş sonrasında gelen ürünüm ile ilgili yazılmış, ürünün bir kusuru olmadığı, kullanıcı hatasından kaynaklanan sorun olduğunu belirten bir mektup ve kusurlu ürün ile karşılaştım.


Bir fitness eldivenini kimsenin ayakkabı veya çanta niyetine kullanmayacağı, spor salonunda antrenman sırasında "kavrama" ve "avuç bölgesini koruma" amaçlı kullanacağı kesinken nasıl bir kullanıcı hatası söz konusu acaba? Ürünün fotoğrafı ekte. Artık Nike'ı kimseye önermiyorum.

Cömert 319 Okunma

Cevaplar

  • Cömert04 Ocak 2014

    Aylarca ilgilenilmedi, aylar sonra yazılan mesaj geçiştirme niteliğinde.

  • Cömert04 Ocak 2014

    Aradan aylar geçtikten sonra şu mesajı atmanız bile firmanız adına utanç verici. Şikayetim nasıl ve hangi koşullarda geçmiş olabilir? Eldiven kendi kendini onarmıyor sonuçta. Bir zahmet siz benimle iletişime geçin. Ben çoktan mağazaya götürüp "kullanıcı hatası" ayıbını dinledim.

  • Nike Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır. Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön