16 Mayıs 2013 #1801116

Nike İnanılmaz Ağrı Yaptı!

Nike dan aldığım ayakkabıyı yaklaşık bir saat giydikten sonra ayağımda inanılmaz bir ağrı başladı ve hemen çıkarttım. Çalıştığım için aldıktan 2 gün sonra aldığım mağazaya götürdüğümde ayakkabının giyilmiş olduğunu alamayacaklarını belirttiler.


Fakat ayakkabı için işlem yapan arkadaşta ayakkabının altında erime üstünde de çatlaklar olduğunu söyledi ve alındıktan sonra 1 saat giyilmiş olması ve 2 gün içinde de firmaya getirilmiş olmasından dolayı ayakkabıyı nike a inceleme için gönderdik.


Dünya markası bir ayakkabının 2 gün içinde o kadar yıpranması mümkün olmamalıydı. Firmadan 15 gün sonra dönen cevap ürünü almayacakları oldu ürün elimde kaldı.bu nasıl dünya markası nasıl bir tüketici hakkı.

Cigdem 106 Okunma

Cevaplar

  • Nike Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır. Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön