11 Nisan 2013 #1736683

Nike İadeye Gönderdiğim Ürüne Hasar Verip Gönderdiler!

20.12.2012 tarihinde aldığım ayakkabının sağ ön kısmında 4 ay sonra küçük bir açılma oldu. bende ürünün incelenmesi için mağazaya götürdüm. 1 hafta sonra aldığım yanıtta belirtilen açılmanın kusur niteliği taşıyacak bir durum olmadığını söylüyorlar.ayakkabıdaki açılma nasıl kusur olmaz. buda yetmezmiş gibi açılmayı incelemek için ayakkabının açılan kısmını çekip iyice açmışlar.


Bu nasıl bir iştir anlayamıyorum. sattığı ürünün arkasında durmayan bu markadan (Nike) bir daha ürün almayacağım, almayı düşünenleri de uyarırım. mağaza yetkilisi kendisinin bayii olduğunu elinden bir şey gelmediğini tüketici sorunları hakem heyetine başvurmamı böylelikle ürünü değişebileceklerini de söyledi.

Gökalp 75 Okunma

Cevaplar

  • Gökalp14 Ocak 2014

    Sonuç değişen hiç bir şey olmadı. İlginiz için teşekkür ederim. Standart bir cevap yaz yolla.tekrardan teşekkürler.

  • Gökalp14 Ocak 2014

    20.12.2012 tarihinde aldığım ayakkabının sağ ön kısmında 4 ay sonra küçük bir açılma oldu. bende ürünün incelenmesi için mağazaya götürdüm. 1 hafta sonra aldığım yanıtta belirtilen açılmanın kusur niteliği taşıyacak bir durum olmadığını söylüyorlar.ayakkabıdaki açılma nasıl kusur olmaz. buda yetmezmiş gibi açılmayı incelemek için ayakkabının açılan kısmını çekip iyice açmışlar. Yani ayakkabıyı YIRTIP göndermişler. Bu nasıl bir iştir anlayamıyorum. sattığı ürünün kontrolünü yapmıyor üstelik zarar veriyorlar ayıp.bir daha ürün NİKE tan ayakkabı almayacağım, almayı düşünenleri de uyarırım. mağaza yetkilisi kendisinin bayii olduğunu elinden bir şey gelmediğini söyledi.

  • Nike Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır. Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön