04 Aralık 2013

Nike Garanti Kapsamındaki Ürünle İlgilenmedi!

29/04/2013 tarihinde Nike mağazasından aldığım 295 TL'ye aldığım basketbol ayakkabısını (552879)17/11/2013 tarihinde kenar kısmında açılma olduğu için garantiye gönderdim. İade veya ürün değişimi olması için 15 günlük bir incelemeye aldılar. 15 gün sonra beni telefonla aradılar ve ayakkabının açılma nedeninin ürünün kullanımı veya giyimi ile kaynaklı olduğu söylendi.


6 ay tamamlanmadan kenarının açılması benim kullanımımla bir alakası yok. Ayakkabıyı almadan önce dış kısmının soyulmasının garantiye girip girmediğini sordum bana öyle bir şey olursa değişim olduğunu söylediler. 3 ay sonra dış kısmında biraz soyuldu diye gösterdim. Bana bunun garantiye girmediğini söylediler.

Feyyaz 120 Okunma

Cevaplar

  • Feyyaz25 Aralık 2013

    benim kullanımım sonucunda olucak bir sorun değildir o yüzden size katılmıyorum

  • Nike Temsilcisi19 Aralık 2013

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüzle ilgili olarak, inceleme konusunda yetkili birimlerimizce gerekli değerlendirmeler yapılmış olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön