17 Şubat 2015 #3052348

Nike Eşofman Altı 3 Yıkamada Logosu Çıktı!

İstinye Park AVM den 150 TL'ye aldığım eşofman altı sadece 3 yıkama sonucu tülerdi ve logosu çıktı. İade veya değişim için fişiyle beraber mağazaya verdim 1 ay bekledim değişim için ancak değişim kabul olmadı. Nike gibi büyük bir firmanın bu kadar dayanıksız ve kalitesiz bir mal üretmesi ürettiği ürünün arkasında durmaması gerçekten çok kötü bir durum. Bir daha Nike dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Uğur 1.279 Okunma

Cevaplar

  • Uğur18 Şubat 2015

    Koskoca Nike firması için gerçekten ayıplanacak bir durum. Herkese aynı mesajı kopyalayıp yapıştırıyorsunuz. Sadece 3 yıkamada ve 1 ayda logosu yerinden sökülen her yeri tüylenen ürününüzün arkasında durmuyorsunuz gerçekten çok ayıp! Pazardaki esnaflar bile sizden daha çok sattığı malın arkasında duruyor. 150 TL ver 3 kez giy çöpe at. Bu şekilde para kazanıyor ve büyüyorsunuz sanırım. Hakkımı tüketici haklarında aramaya devam edeceğim.

  • Nike Temsilcisi18 Şubat 2015

    Sayın Uğur Demirtaş, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön