27 Mart 2013 #1710112

Nike Değişim Yapmıyorlar!

Ayın 13. 02. 2013 unde almış olduğum canmer mağazasından NİKE markalı ayakkabı 15 gün içinde ayakkabının önünde sorun oluşmuştur. aldığım mağazaya giderek değişim istedim, firmaya göndereceklerini 10 iş günü içerisinde geri dönüş yapacaklarını bildiren mağaza firma hatası olmadığını bildirerek değişimi reddetmiştir.15 günlük ayakkabıda nasıl bi tüketici hatası bekleniyor. Gerçi buradaki şikayetlere baktığım zaman kullanıcı hatası olmadığını anlıyorum öyle olsaydı biz milletçe ayakkabı giymeyi bilmez olurduk. En azından bi yetkili bulsaydıkda ayakkabı giymeyi öğrenseydik. Ben ayakkabıdan da geçtim artık tlf na da bakan arkadaşlar çok kabalar.

Ozge 180 Okunma

Cevaplar

  • Nike Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır. Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

  • Ozge28 Mart 2013

    Ayın 13. 02. 2013 ünde almış olduğum canmer mağazasından NİKE markalı ayakkabı ! 15 gün içinde ayakkabının önünde sorun oluşmuştur. aldığım mağazaya giderek değişim istedim, firmaya göndereceklerini 10 iş günü içerisinde geri dönüş yapacaklarını bildiren mağaza firma hatası olmadığını bildirerek değişimi reddetmiştir. 15 günlük ayakkabıda nasıl bir tüketici hatası bekleniyor...marka bir ayakkabı alıyorsun ama pazardan aldığın kadar uzun süre giyemiyorsun garantili ürün satımı gerçekleşiyor. ancak hep klasik cevaplar üretim hatası değil, biz firmaya yolladık ancak firma kabul etmedi vs. 15 günlük ayakkabıda ne gibi bir sorun çıkartmış olabiliriz ki tüketiciye mal ediliyor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön