16 Eylül 2015

Nike Bir Haftada deforme Olan Kuş Tüyü Mont!

Ocak'ta şahsıma gelen hediye kuş tüyü montumun bel lastiğinde 1 hafta içinde deformasyon oldu. O gün bugündür tadilat veya değişim için göndermem rağmen sonuç alamadım sanırım 3. kullanıcı hatası olarak geri dönen ürünümün benim ile alakası olmayan şekilde tüylenmiş tir.

Sakarya Ada AVM'deki mağazanın Nike'a bağlı değil de başka bir distribütör altında çalıştığını öğrendim. Aklımda acaba sahte ürün mü satıyorlar demekten başka soru kalmadı. Nike ne bu kadar kısa sürede deformasyon olur ne de malının arkasında bu kadar durmayan bir tavır sergiler. Bu yüzden ürünlerinin kontrollerini daha iyi yapmaları için protesto ediyorum.

H. 425 Okunma

Cevaplar

 • H.18 Eylül 2015

  Samuray Spor un sattığı tüm ürünlerden uzak durunuz. Ne ürünün arkasında duruyorlar ne de hatalarını kabul ediyorlar. Nike almak isterseniz Nike ta almayın çünkü firma da kendi ürününün arkasında durmuyor... ! Adapazarı Sakarya daha öncelikli! ! ! ! ! ! !

 • H.17 Eylül 2015

  Ayrıca bunun başlığıda böyle değildi. Şikayetvar.com kendi kafasına göre yumuşatarak başlık atmış onlarıda kınıyorum. Adapazarı Sakarya daki Nike lardan alışveriş yap-ma-yın.!

 • H.17 Eylül 2015

  Biz satarız 1 hafta içerisinde tüylenir sizde bunu böyle kullanın diyorsunuz yani. bravo.!

 • H.17 Eylül 2015

  Materyal kaynaklı olmayan üründe türlenme var bıçak veya başka bir keskin alet kesiği falan değil. Tüylenme olabilecek kalitede ürünü sattığınız fiyatlar afaki o zaman. Ürün kalitenizde bir cevap oldu. Protestom da haklılığımı gösterdiniz.

 • Nike Temsilcisi17 Eylül 2015

  Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön