02 Ocak 2015

Nike Bana Yeterli Bilgi Verilmedi ve İade Alınmıyor

Espark'taki Nike şubesinden yaklaşık 350 TL vererek air max 90 sezon "waterproof" diye bahsedilen su geçirmez bot aldım. Fakat ısrarla yaklaşık 3 defa "Kesinlikle su geçirmiyor değil mi" diye sordum. Her seferinde de "Kesinlikle geçirmiyor, asla geçirmez, bu mağazadaki en kaliteli bot" cevabını aldım. Fakat eve gelirken kardan yürüdüğümde ayakkabının burnundan su geçirdiğini fark ettim ve çok büyük mağdurluk yaşadım.


Ertesi günü iade için mağazaya gittiğimde bana savunmaya geçip sanki benim hatammış gibi "Biz su geçirmez dedik, kar suyu geçirmez demedik; zaten piyasadaki bütün botlar kar geçirir" dedi. Zaten kar suyunun normal sudan bir farkı var mıdır? İade almadılar, kalite bu mudur?

Yigithan 396 Okunma

Cevaplar

  • Yigithan19 Ocak 2015

    Mağazanıza söylediğimde bana aynen şu cevap verildi: Göndersek de bir şey çıkmaz, çünkü bu sadece yağmur suyu geçirmez; yani tabii çok istiyorsanız gönderelim, dedi.

  • Nike Temsilcisi13 Ocak 2015

    Sayın Tüketicimiz, Satın aldığınız ürünü orijinal fiş/fatura ile birlikte ilgili mağazamıza bırakmanız durumunda gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

  • Yigithan06 Ocak 2015

    Cevap verilmedi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön