09 Mayıs 2016

Nike Ayıplı Spor Ayakkabı!

17/04/2016 tarihinde almış olduğum Nike spor ayakkabıyı iki gün toplamda 4-5 saat giymeme rağmen içerisindeki yazılar silindi ve kendimden tiksinmeme neden olacak seviyede ayak kokusu yaptı. Ürünü aldığım yere ayıplı ürün talebinde bulundum ve 707606-001 kodlu ürünüm inceleme için gönderildi. İnceleme sonucunda oluşan sorunların üretim aşamasından veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı ve bu nedenle ürün iadesi veya değişimi yapılamayacağı yazılı bir kağıt ile bildirildi.


Diğer kullandığım ayakkabılarda koku problemim yokken yeni aldığım ve çok az kullandığım Nike spor ayakkabıların koku yapmasının nedeni ayakkabıda kullanılan malzemeden değil de nedendir. Ürünü tekrardan incelemeye gönderdim ve aynı cevabı almamız durumunda Tüketici Hakları Mahkemesine gideceğim. Nike gibi bir firmanın ayıplı ürününün arkasında durmaması çok komik bir durum.

Erkan 816 Okunma

Cevaplar

  • Erkan16 Mayıs 2016

    679717-406 ürün kodu ile tekrar gönderdiğim üründe "üretim aşamasından veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı ve bu nedenle ürün iadesi veya değişimi yapılamayacağı" yazılı bir kağıt ile red edildi. Ürünü Tüketici Haklarına götüreceğim. Bir daha Nike almam çevremdeki kimseye de aldırmam. Ayrıca cevap olarak geri gönderdikleri kağıttaki iletişim mail adresine yazdığım mailler iletilmiyor. Buradan da ne kadar kurumsal bir firma olduğu belli oluyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön