02 Mayıs 2014

Nike Ayakkabım 2 Hafta Sonra Dağıldı

07.12.2013 tarihinde Superstep'ten almış olduğum Nike markalı ayakkabımın 2 hafta sonra sağ ön kısmında çökme oluştu incelemeye gönderdiğimde red cevabı aldım. Daha sonra kullanmaya devam ettiğimde sol baş parmak üstünde yırtık oluştu. 17.04.2014 tarihinde 025425 fiş numarası ile tekrar incelemeye gönderdim ve yine gelen cevap sanki kopyala yapıştır yap gibi yine reddi.


Bu kadar para sayıp kaliteli ayakkabı giymek istediğimiz için Nike alıyoruz aldıktan 2 hafta sonra sağ ön kısmında çökme daha sonrada sol tekin ön kısmında yırtılma oluştu. Ayakkabıyı alalı da 4- 5 ay oldu meydana gelen mağduriyetinizin Nike firması tarafından giderilmesini rica ediyorum. İlk gönderdiğim incelemenin ayakkabıyı aldıktan iki hafta sonra olduğunuda sistemde görebilirsiniz.

Ramazan 142 Okunma

Cevaplar

  • Nike Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön