06 Temmuz 2015

Nike Ayakkabı Yara Yaptı!

Nike air Max spor ayakkabı alalı 1 yıl oldu. Sabah yürüyüş için giydim ve ayaklarımda acı hissettim, ayakkabının dışında lekeler oluştu. Eve gelip ayakkabıları çıkardığımda çoraplar kan ayaklarım yara oldu. Fotoğrafları var. Nike yakıştıramadım. Ergonomik değil. Nasıl iletişime geçeceğim yetkililerle bilgilendirirseniz sevinirim!

Bahar 403 Okunma

Cevaplar

  • Bahar20 Ağustos 2015

    Airmax lar yürüyüş için tasarlandı diye biliyorum. Yürüyüşte Ayakları yara yapacak kadar ergonomik değilse benim ayaklarımda nasıl bir sorun olabilir. Tekstil Alanında uZman biri olmasam pek takılmam ama şu bir gerçek bir ayakkabı Tasarımı yapılırken görselliğin yanında ergonomik Açıdan çok iyi inceleme yapılması gerekmektedir. Nike ın kullandığım ayakkabılarının hiç birinde böyle bir sıkıntı aşamadım.

  • Nike Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Sayın Tüketicimiz, Değişim ve iade işlemleri sadece üretim hatası olan ürünler için yapılan bir işlemdir. Sıkma-vurma şikayetleri, ürünün yapısında üretimden kaynaklı bir hata olmadığı sürece, üretim hatası olarak değerlendirilmediğinden değişimi ile ilgili olarak yardımcı olunamayacaktır. Kullanıcının satın almış olduğu ürünün ayağına uygun olduğundan emin olduktan sonra satın alımı gerçekleştirmesi bu tarz sorunların önüne geçecektir. Eğer ürünü beğendiğiniz halde ayağınıza uygunluğu ile ilgili tereddütleriniz var ise farklı numaralara yönelmeniz, evin içinde biraz daha uzun süreyle denemeniz (ürünün tekrar satılabilirliği açısından önemlidir) veya hiçbir şekilde rahat hissetmiyorsanız farklı modellere yönelmeniz tavsiye edilmektedir. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön