26 Kasım 2014

Nike Ayakkabı 2 Ay İçinde Renk Değişimine Uğradı

Malatyapark AVM Boyner mağazasından aldığımız Nike marka ayakkabı 2 ay içinde renk değişimine uğradı. Garanti süresi dolmadan Boyner mağazasına teslim edip, cevap bekledik, fakat ayakkabının kumaşından kaynaklanan renk değişiminin nasıl oluyorsa müşteri kusuru olduğu ifade edildi. 2 ayda renk değiştirecek kadar kalitesiz ayakkabılarınız varsa o kadar parayı biz ne diye veriyoruz. Bir daha da Nike ürünleri alınmaması için çevremdeki herkesi uyaracağım. Ayrıca Boyner garanti incelemesinin cevabını Boyner mağazasına ait bir cevap kağıdı olduğunu gördüm. Nike firmasına şikayetimin ulaşıp ulaşmadığından da emin değilim.

Gül 389 Okunma

Cevaplar

  • Gül26 Kasım 2015

    Kumaşınız sağlam yani (!) pazardan da alsam aynı sure kullanırdım emin olun o kadar para basmaya gerek yokmuş belki çakmaları daha sağlamdır.

  • Nike Temsilcisi05 Şubat 2015

    Sayın Gül Akgül, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön