05 Haziran 2015

Nike "Airmax" Ayakkabı Tabandan Ses Geliyor!

Yaklaşık 3 ay önce satın alınmış ve hava koşullarından dolayı sık kullanmadığım ürünün sağ tekinden her adım atışımda "gıyk" şeklinde bir ses geldiğini fark ettim. Ürünü bu sebeple firmaya gönderdim fakat her zaman ki gibi, üründe herhangi bir kusur yoktur şeklinde bir geri dönüş yapıldı.

Ürünü şu an kullanamıyorum. Bir köşede bekliyor. O kadar sinir bozucu bir ses ki ve zeminden bağımsız olarak da her ortamda çıkıyor ki ayakkabıyı giymek imkansız hale geliyor.

Müşteri hizmetlerine konuyla ilgili mail atmam rağmen geri dönüş olmadı. Çağrı merkezi telefonları ise bir haftadır çalıyor ama açan yok. Evet telefonlara cevap vermek maillere geri dönmek gibi adetleri yok.

Bekir 814 Okunma

Cevaplar

  • Bekir10 Haziran 2015

    Bu ses gelmesi kusuru üretim kaynaklı bir kusur olmadığına göre kullanıcı kaynaklı bir kusur olsa gerek. Yani ben ayakkabıyı giymeyi ya da giydiği ayakkabıyla yürümeyi bilmemisim demek ki. Aşkına haklısınız Sol ayagim üzerinde seke seke gitsem istediğim yere bu sesi duymam. Ürün hangi hallerde üretim kaynaklı kusura sahip oluyor onu da bi aciklasaniz. Ayakkabıyı almadan önce konuşmak mi lazım ayakkabıyla. Müşteri bu kadar da saf yerine konmamali. Türkiye’de bile.

  • Nike Temsilcisi09 Haziran 2015

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön