Nike Womennike Air Max Ayakkabı Ayıplı Mal!

Nisa B. |

05.06.2014 tarihinde Cevahir A. V. M mağazasından women air max 90 marka ayakkabı aldım. Ayakkabıyı sadece işe giderken 30 dk yürüyüşten başka sporda kullanmadım. Ayakkabıyı satan satış danışmanı 39 numara giymeme rağmen kalıbı küçük 40 numara size rahatlıkla olur ve kesinlikle genişleme olmaz diyerek satışı gerçekleştirdi.

Ayakkabıyı aldığımdan sonraki 3. ayında iç
kısımlarında açılmalar oldu, yanlardan ve boyundan büyüme oldu, alt taban rengi soldu, arka taban hava yastıkları ilk günlerdeki gibi etkili değil. Mağazaya incelemeye yolladım üretimden kaynaklanan sorun yok denilip ürünü tamir etmeden geri yolladılar. 4077 tüketici kanunu gereği mahkemeye vereceğim.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nisa B.
  24 Nisan
  22:53

  Sizler için bir ayakkabının önemi 1 ay kullanıp atmaktir. Bizim gibi insanlar 1 yıl kullanıp atmaktir. 300 TL\'yi bizler sokakta bulmuyoruz. Ayıplı malinizi 4077 kanuna göre tamir edip yollamaniz gerekiyor tenezzül edip onu bile yapmıyorsunuz. Tüketici haklarında hakkımı sonuna kadar arayacağım burada diğer arkadaşlara yol gösterici olacağım! ! !

 • 22 Nisan
  12:11

  Sayın Nisa Buğan,

  Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  NIKE TÜRKİYE
  musterihizmetleri@nike.com

 • Nisa B.
  22 Nisan
  00:00

  Ayakkabıyı maritsa. Co dan görüp aldım. Blogerlara ücretsiz ayakkabı dağıtacağınıza tüketici sorunlarınla ilgilenmeyi tercih ederseniz müşteri kaybı yaşamazsınız!