Nike Ürünümü İade Almıyor!

Yaşar G. |

02.11.2013 tarihinde Antalya Terracity mağazasından aldığım ürünümü bir kez bile giymemişken kullanma talimatına uygun bir şekilde yıkadım ve ürünüm çekti. Mağaza yetkili kişileri ürünü fabrikaya göndermeleri gerektiğini söyledi ve eklediler. Muhtemelen değişir dediler.

Daha sonra; Yaklaşık 30 gün bekledikten sonra üretici ürünü kabul etmedi gelip alabilirsiniz dendi. Bu nasıl bir müşteri memnuniyetsizliğidir. Ben anlam veremedim. Buradan bir netice alamazsam hakem heyeti aracılığıyla hakkımı ve paramı savunacağım. Kimse parasını sokaktan bulmuyor. Kaliteli diye aldığımız ürün böyle çıkarsa o firmaya olan inancım sarsılıyor.

Etiketler :

Spor Giyim Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  10:34

  Sayın Tüketicimiz,

  Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Nike TÜRKİYE

 • Yaşar G.
  03 Ocak
  17:16

  Firmanın tamamen sorumsuz davranmasından ve yeterli düzeyde bilgi içerici bir şekilde bilgilendirme yapmaması ayrıca müşteriye bilgilwndirme adına aranmadan memnuniyetsizliğimi dile getirmek isterim.Biz tüketiciler olarak aldığımız ürünlerden memnun kaldığımız sürece tekrar satın aldığımız nike ürünlerini tercih ederiz. Ancak bu şekilde tutumsuz bir firmayı tekrar tercih etceğimi hiç zannetmiyorum