Nike Ürün Tanıtma Bilgilendirme Eksikliği!

Cigdem T. |

Nike air max. Ayakkabımız yürürken patladı mağazamıza götürdük gönderildi incelendi))) kullanıcı hatası, bu bir ayakkabı yere basıyoruz merdiven çıkıyoruz çocuklarımız beden eğitimi derslerine katılıyorlar kısaca spor ayakkabı nasıl yürümemiz gerekiyor taşa basmayın sağa sola ayakkabınızı aman vurmayın bu bir ayakkabı sayın yetkililer ayakkabı yere basıyorsunuz patlıyor yetkilinin açıklaması bu bir fitness ayakkabısıdır yürüyüş spor amaçlı kullanılamaz, satış elemanlarınız ürün bilgisini satış yaparken neden vermiyorlar beş aylık okul harçlığıyla alınan bir ayakkabı bu. Asgari ücretin yarısı. Ayakkabımızın iadesini ve satış elemanlarınıza ve Nike mağazanıza gereken eğitimi vermenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cigdem T.
  08 Kasım
  17:41

  Materyal kaynakli bir sorun değil peki sokakta yururken ayakkabi patlamasi müşteri kaynaklimi oluyor yani çok komiksiniz bu bir fitness ayakkabisi diyerek geri yolladiginiz ayakkabıyı satarken neden spor ayakkabi diye satiyorsunuz fitness ayakkabisi nedir bilmiyormuyuz neden bir uyari yok neeen bir tanitim gereği duyulmuyor biz tüketici olarak gerizekalimiyiz bunumu demek istiyorsunuz yururken patlayan ayakkabi yaptığınız için tesekkurnu edelim haram zikkim olsun tüketici haklarına şikayet edeceğim sizi

 • 05 Kasım
  16:32

  Sayın Tüketicimiz,

  Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Nike TÜRKİYE
  musterihizmetleri@nike.com

 • Cigdem T.
  30 Ekim
  01:48

  Teracity alışveriş merkezi Nike mağazası. Antalya