16 Ağustos 2014

Nike Ürün İadesini İstiyorum.

Nike mağazasından eşime hediye olarak ayakkabı aldım fakat eve gelip eşim ayakkabıyı denediğinde ayakkabı ayağına olmadı 3 gün sonra mağazaya gelip diğer numaraları ve diğer modelleri almak süretiyle tekrar denedik fakat ayakkabılar eşimin ayağına sağlıklı bir şekilde olmadı ürünün iadesi yapmak istediğimiz zaman ürün iadesinin aynı gün içerisinde yapılabileceği söylenerek sadece ürünü değişebileceklerini söylediler.Zorunlu olarak beğenmediğimiz bir ürün almak isyemiyoruz ürünü satarken kullanılan uslübun davranışların ürün iadesi etmek istediğimiz safhada da gösterilmesini beklerdik.Ürünün iadesini istiyorum Saygılarımla Teşekkür ederim.

Murat 1.827 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı19 Ağustos 2014

    Deichmann markapark polo gibi fitmalardan alıdım ürünler için bilgi almak amaçlı ürün iadesi olup olmadığını sordum ve hepsinde ürün iadesi 1 ay içerisinde yapılabiliyor ürünlerin ayıplı mal olmasına gerek yok.Demek ki iade hakkı markaya göre değişiyor İnsanları mağdur ediyosunuz teşekkürler Nike.

  • Nike Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürünümüz, ayıplı ürün kapsamına girmediği için nakit iade konusunda yardımcı olunamamıştır. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön