09 Mart 2015

Nike Ürün Hatasının Kullanıcıda Olduğunu Düşünmeleri!

Sportive mağazasından Nike (Murcial) krampon aldım. 2.defa giydiğimde kramponun ön ucu açıldı. Firma bu ürünü hatalı bulmadı. İlginç yanı işe bu açığın darbeye dayalı olmaması. Bu insanlar veya firmanın tavrı nedir anlamış değilim. Müşteri memnuniyeti diye bir anlayış yok galiba bunlarda. Arkadaşlar haksızken haklı duruma düşürüyorlar kendilerini. Ve genel olarak baktığımda Nike markası bu siteden aldığı şikayetlerin neredeyse tamamında haklı yada haksız genelde haksız olarak hatayı hep kullanıcıda bulmuş ve beni hayrete düşürdü.

Tunahan 1.488 Okunma

Cevaplar

  • Tunahan11 Mart 2015

    Şablona hazırladığınız hazır metinlerle cevap vermeyin. Bu krampon 2.defa giyildiğinde açılıyorsa ve darbeye dayalı bir açılmada değilse bırakın üretim metaryal gibi lafları ve bu ürünün sıkıntılı olduğunu anlayın. Bahsi geçen ürün hatalı veya kalitesiz bir ürün ki açıldı. Onun için işlemi bir daha akıllı bir biçimde düşünmeniz için tekrar zaman vermeyi düşünüyorum. Çünkü bunu üründe bir hata yok diyerek cevaplarsanız ya sizin çalışanların akli dengesi sıkıntılı ya da şirket politikanız tamamen sıkıntılı. Saygılarımla tunahan çakmak.

  • Nike Temsilcisi11 Mart 2015

    Sayın Tunahan Çakmak, Ürününüz ile ilgili yapılan değerlendirmede üretim/metaryal kaynaklı herhangi bir hata tespit edilemediğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön