Nike Ürün Hatasının Kullanıcıda Olduğunu Düşünmeleri!

Tunahan Ç. |

Sportive mağazasından Nike (Murcial) krampon aldım. 2.defa giydiğimde kramponun ön ucu açıldı. Firma bu ürünü hatalı bulmadı. İlginç yanı işe bu açığın darbeye dayalı olmaması. Bu insanlar veya firmanın tavrı nedir anlamış değilim. Müşteri memnuniyeti diye bir anlayış yok galiba bunlarda. Arkadaşlar haksızken haklı duruma düşürüyorlar kendilerini. Ve genel olarak baktığımda Nike markası bu siteden aldığı şikayetlerin neredeyse tamamında haklı yada haksız genelde haksız olarak hatayı hep kullanıcıda bulmuş ve beni hayrete düşürdü.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tunahan Ç.
  11 Mart
  14:04

  Şablona hazırladığınız hazır metinlerle cevap vermeyin. Bu krampon 2.defa giyildiğinde açılıyorsa ve darbeye dayalı bir açılmada değilse bırakın üretim metaryal gibi lafları ve bu ürünün sıkıntılı olduğunu anlayın. Bahsi geçen ürün hatalı veya kalitesiz bir ürün ki açıldı. Onun için işlemi bir daha akıllı bir biçimde düşünmeniz için tekrar zaman vermeyi düşünüyorum. Çünkü bunu üründe bir hata yok diyerek cevaplarsanız ya sizin çalışanların akli dengesi sıkıntılı ya da şirket politikanız tamamen sıkıntılı.

  Saygılarımla
  tunahan çakmak.

 • 11 Mart
  09:21

  Sayın Tunahan Çakmak,
  Ürününüz ile ilgili yapılan değerlendirmede üretim/metaryal kaynaklı herhangi bir hata tespit edilemediğini bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  NIKE TÜRKİYE