18 Ocak 2014

Nike Üretim Hatası Ürünü Değişmiyor.

Nike mağazasından aldığım ürünüm, bariz bir şekilde malzeme hatası olduğu görüldüğü halde 2 seferdir değiştirilmiyor. Daha önce de aynı sorunu yaşamıştım, Nike markası hemen hemen kendine gönderilen hiçbir ürünün hatalı olduğunu kabul etmiyor. Böyle büyük bir markanın müşterilerine bu şekilde davranması hiç hoş değil. Markaya olan güvenim tamamen sıfıra inmiş durumda.

Resimlerden soldaki ayakkabının ön taraf deri malzemesinin diğerine göre hatalı olduğu açıkça görülebiliyor. Ayrıca ayakkabıda açılmalar da bulunuyor. Çok az kullandıktan sonra ayakkabının bu hale gelmesi çok düşündürücü.

Başaran 128 Okunma

Cevaplar

  • Başaran 24 Ocak 2014

    Tamamen baştan savma ve hatalarını kabul etmeyen bir otomatik mesaj yazmışlar.

  • Başaran 20 Ocak 2014

    Yetkili birimleriniz fotoğrafta bariz şekilde görünen kusuru tespit edemiyorsa yetkili biriminizi değiştirin. Hatayı inkar etmekle sorun çözülmüyor.

  • Nike Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön