Nike Türkiye Sattığı Üründen Sorumlu Değil!

Eyüp K. |

Emek Spor'dan 2013 Aralık ayında aldığım spor ayakkabıda normalin dışında bir açılma oldu. Emek spor 6 ayı geçtiği için topu Nike'a attı. Nike TR Müşteri Hizmetlerini aradım. Öncelikle 2 yıl garantinin ayakkabılarda geçerli olmadığını belirttiler. İnceleme yapılması için bayiden gelmesi gerektiğini, ancak Emek Spor ile anlaşmaları bittiği için artık Emek spor'dan satılan ayakkabılara destek vermediklerini belirttiler. Satılan ayakkabılardan bayi ağı sorumluymuş, Nike TR böyle bir sorumluluk almıyormuş. Bu nasıl bir ciddiyet?

Etiketler :

Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyüp K.
  26 Ekim
  12:32

  Okuyanların bilgisi olması için yazıyorum. Nike yetkilisinin bana yazdığı cevabın üzerinden neredeyse 6 ay geçti. Ama bana gelen bir mail hala yok. Zaten verebilecekleri bir cevap da yok. Şu andaki Nike TR ofisi ürünlerinin arkasında değil. Lütfen alırken iki kez düşünün.

 • Eyüp K.
  06 Mayıs
  16:23

  Sayın Nike Yetkilisi,

  mailime bilgi gönderecektiniz, henüz gelen bir bilgi yok? Gerçekten gönderecek misiniz, yoksa sadece burada kaydınız olsun diye mi bir şeyler yazdınız?

  Saygılarımla

 • Eyüp K.
  05 Mayıs
  17:51

  Sayın Nike Yetkilisi,

  iletişim bilgilerim (mail ve telefon) doğru olup, hali hazırda Şikayetvar.com\'dan gönderilen mailler anında bana ulaşmaktadır. Mail gönderim sisteminizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

  Saygılarımla

 • 05 Mayıs
  17:48

  Sayın Eyüp Kalkan,

  İletişim bİlgilerinizde yeralan mail adresiniz hata vermektedir bilgilerinize.

  Saygılarımızla
  NIKE TÜRKİYE

 • 05 Mayıs
  17:39

  Sayın Eyüp Kalkan,

  Konuyla ilgili detay mail adresinizde paylaşılmıştır.

  Saygılarımızla
  NIKE TÜRKİYE