25 Aralık 2014

Nike Spor Ayakkabım Küflenme Yapıyor.

Nike spor ayakkabıların daha 1 yıl içerisinde daha hiç yıkanmamasına rağmen ayakkabıların sol yan ve sağ yan taraflarında terlemeden dolayı küflenme ve deri incelme başlayıp deri yırtılmaya başlamıştır. Nike gibi bir markanın bu kadar kısa sürede ve spor yapmadan bu sonuçları doğurmaması gerekiyor ve ayakkabının benzeri ile değişim yapılmasını istiyorum.

Murat 457 Okunma

Cevaplar

  • Murat02 Şubat 2015

    Bayiniz olan şirinyer 2 Yalı Spor mağazanızla belirttilen işlemleri yaptım. Yalı sporun bana cevap olarak vermiş olduğu 22.12.2014 tarihli inceleme yazısında ürünün uzmanlarca incelendiği ancak üretim aşaması veya kullanılan malzemeden kaynaklanan bir sorun olmadığını ve kusur niteliği taşıyacak bir durum olmadığı bildirilmiştir. Ürünün Nike yetkililerince incelendiğini düşünmüyorum. Sporda kullanmak üzere almış olduğum spor ayakkabının terlemeye bağlı resmen küf yapması ve derisinfe oluşan yumuşama ve sonrasında yırtılmaya başlaması beni gerçekten çok şaşırttı. Ürününüzün arkasında durmanızı bekliyorum.

  • Nike Temsilcisi26 Aralık 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın aldığınız ürünü orijinal fiş/fatura ile birlikte ilgili mağazamıza bırakmanız durumunda gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön