Nike Spor Ayakkabı Ayağımı Vurdu.

Ayben T. |

13/05/2015 tarihinde aldığım spor ayakkabıyı ertesi günü giydim ve sol ayak önden ve arkadan olmak üzere ayağımı vurdu almış olduğum yere finalspor Nike Karabük Mağazası'na telefon açtım anlattım kalıba verin 3 gün kalıpta kalsın dediler ve verdim kalıptan aldıktan sonra giydim ve aynı şikayet devam etti tekrar aradım ayakkabının aynı olduğunu söyledim ve firmaya gönderin dediler, gönderdim cevap olumsuz geldi. Tüketici haklarına şikayet ettim şu anda o zamandan bu zamana cevap bekliyorum. Nike'tan şikayetim var ve ben Nike viyaypi müşterilerindendim fakat şimdi hiçbir şey almıyorum. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayben T.
  14 Ağustos
  12:56

  Spor ayakkabı

  13/05/2015 tarihinde aldığım spor ayakkabıyı ertesi günü giydim ve sol ayak önden ve arkadan olmak üzere ayağımı vurdu almış Olduğum yere finalspor Nike Karabük Mağazası'na telefon açtım anlattım kalıba verin 3 gün kalıpta Kalsın dediler ve verdim kalıptan aldıktan sonra giydim ve aynı şikayet devam etti tekrar Aradım ayakkabının aynı olduğunu söyledim ve firmaya Gönderin dediler gönderdim cevap olumsuz geldi tüketici haklarına şikayet ettim şu anda o zamandan bu zamana cevap bekliyorum Nike'dan şikayetim var ve ben Nike viyaypi müşterilerindendim fakat şimdi hiçbir şey almıyorum şikayetçiğim ilgilenmenizi rica ederim.
  Ayben t. · 11 dakika önce · 3471108

 • 12 Ağustos
  11:52

  Sayın Tüketicimiz,

  Değişim ve iade işlemleri sadece üretim hatası olan ürünler için yapılan bir işlemdir. Sıkma-vurma şikayetleri, ürünün yapısında üretimden kaynaklı bir hata olmadığı sürece, üretim hatası olarak değerlendirilmediğinden değişimi ile ilgili olarak yardımcı olunamayacaktır.

  Kullanıcının satın almış olduğu ürünün ayağına uygun olduğundan emin olduktan sonra satın alımı gerçekleştirmesi bu tarz sorunların önüne geçecektir.

  Eğer ürünü beğendiğiniz halde ayağınıza uygunluğu ile ilgili tereddütleriniz var ise farklı numaralara yönelmeniz, evin içinde biraz daha uzun süreyle denemeniz (ürünün tekrar satılabilirliği açısından önemlidir) veya hiçbir şekilde rahat hissetmiyorsanız farklı modellere yönelmeniz tavsiye edilmektedir.

  Saygılarımızla
  NIKE TÜRKİYE
  musterihizmetleri@nike.com