11 Mayıs 2016

Nike Sol Ayak İçe Basıyor, Yürüyüşü Bozuyor!

26.04 2016 tarihinde aldığım Nike Air Max (319 TL) spor ayakkabısının sol ayağı içe dönük basıyor, bu da yürüyüşümü bozup ayak ve bel ağrısına sebep oldu. Ayakkabı Dünyası'ndan aldığım için önce mağazaya götürüp değişimini istedim ret cevabı aldım. Birkaç gün daha giyip yanılmışımdır diye tekrar mağazaya götürüp yazılı beyanımla birlikte değişimini rica ettim. Yine ret cevabı alınca Nike firması mail atarak şikayetimi yazdım. İlgilenmeleri rica ederek değişim sağlamalarını istedim yine ret cevabı aldım.

Ben 54 yaşında emekli maaşınla geçinen ayaklarımın sağlığı için, rahat yürüyebilmek için kıt kanaat geçindiğim bir durumda 319 TL'ye kıyıp markasına güvendiğim ayakkabıdan olan şikayetimi neden Nike firması dikkate almayıp beni mağdur ediyor. Bu kadar tüketici mağdur edilir mi? Bu durum ayakkabıyı aldıktan 11. gün dile getirilmiştir. 25 gün içinde iki kez değişim müracaatı yaptım.

Yasemin 584 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin13 Mayıs 2016

    Nike firması ayıplı malına niye sahip çıkmıyor. Aldığım hatalı üretim spor ayakkabıyı neden değişmiyor? İnsanlar kolay mı para kazanıyor da bu şekilde mağdur ediliyorlar. Tüketici hakları hiçe sayılıyor. Yetkililer bunu duyup gerekeni yapmalılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön