09 Şubat 2015

Nike Renk Atması!

Nike'tan 3 ay önce aldığım Kaz Tüyü montum sırt bölgesinde ve şapka arkasında renk atması oldu.
Hem bayi hem de firma ile yaptığım görüşmeler sonrası kullanıcı hatası olarak bildirdiler.
Kullanıcı hatası olsan kendileri ile iletişime geçmeyeceğini bildirmeme rağmen , kullanıcı hatası deyip kestirip attılar. O kadar para verip güvendiğiniz bir marka alıyorsunuz karşılaştığınız firmanın tutumu ortada.
Nadir olarak kullandığım ürünün yenisi ile değiştirilmesini rica ediyorum.
Ayrıca ürün etiketinde bir bilgi ve uyarı olmamasına rağmen üründen sürekli kaz tüyü dökülüyor bu sorunda mı kullanıcı hatası. Firma ürünü değiştirmek istemiyor.

Erkan 1.292 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 13 Ağustos 2015

    Merhabalar, aylar önce Nike firmasına karşı buradan da yürüttüğüm ve haklı olduğuma sonuna kadar emin olduğum savaşı dostlarımın da yardımıyla kazandığımı duyurmak isterim. Bu mesajı yazmamın tek gayesi benim gibi mağdur olan ve bahsi geçen firmanın ayıplı ürün politikası, müşterilerine karşı tutumu ve tüm müşterilere karşı şablon şekilde hazırlanan cevap metninin gönderilmesi. Buradan bahsi geçen firma ile sorun yaşayan herkese tavsiyem haklı olduklarına karşı olan inançlarını kaybetmemeleri ve şikayetlerini üşenmeden Tüketici Hakem Heyetlerine bildirmeleridir. Saygılarımla, hoşça kalın...

  • Erkan 19 Şubat 2015

    Bildirmiş olduğum kusurun üretim kaynaklı olduğuna dair olan görüşümün sonuna kadar arkasında olacağımı, marka ve bayinizin müşteriye karşı olan tutumunu ve izlediğiniz ayıplı ürün politikanızı gerekli mercilere ilettim son karar olarak oradan çıkacak sonucu kabul edeceğimi bildirmek isterim.

  • Nike Temsilcisi09 Şubat 2015

    Sayın Erkan Sancaktutan, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön