Nike Mont Tüy Döküyor.

Faruk Emre G. |

Nike'ın, kızılay AVM'deki kendi Nike Mağazasından geçen sene yaklaşık 400 TL'değerinde mont aldım. Ancak aşırı derecede kuş tüyünü bıraktı ve o gün ne giydiysem tüm kıyafetlerim kuş tüyü oluyordu.

Bu durumdan rahatsız oldum ve aldığım mağazadan inceletmeye gönderdim. Jet hızıyla yanıt geldi ve sonuç gayet normal ve hiçbir kusurunun olmadığıydı ama bir sene geçti ve hala tüylerini kusuyor.
Açık bir şekilde amacım hakkımı aramak falan değil çünkü sonuç değişmeyecektir eminim ama benim gibi tuş tüyü mont almak isteyen arkadaşlarıma kesinlikle Nike tan almamalarını şiddetle öneriyorum.

Etiketler :

Spor Giyim Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk Emre G.
  23 Ocak
  23:07

  7 Nisan'da bir soru sormuşum neden hala cevap verilmiyor ve ürünün arkasında durulmuyor.

  (bu arada evet hala tüy döküyor ve evet kıyafetlerimde sürekli tüy bırakıyor, kaşe bi mont aldım iş günlerinde onu giymek için haftasonları da haliyle tonla para vermiş olduğum montumu giymek istiyorum ancak her giydiğimde pişman oluyorum)

  Nike -ürününün arkasında durmayan firma.
  (şaka bi yana ekşiye üye oldum konu açabilmeyi bekliyorum ve inanın ilk konum siz olacaksınız. Ürünü aldığım tarih, şikayetim vara yazdığım tarih, cevap verme tarihiniz ve vermeme tarihinizi çok şeffaf bir çekilde yazacağım.)

  iyi akşamlar diliyorum.

 • Faruk Emre G.
  07 Nisan
  09:29

  o zaman size sormak istiyorum neden 1 sene olmasına rağmen üretmiş olduğunuz ürün hala hala ve hala tüy döküyor giysilerimi hala tüy yapıyor.

 • 30 Ocak
  16:59

  Sayın Tüketicimiz,

  Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Nike TÜRKİYE