21 Ocak 2015

Nike Mont Tüy Döküyor.

Nike'ın, kızılay AVM'deki kendi Nike Mağazasından geçen sene yaklaşık 400 TL'değerinde mont aldım. Ancak aşırı derecede kuş tüyünü bıraktı ve o gün ne giydiysem tüm kıyafetlerim kuş tüyü oluyordu.

Bu durumdan rahatsız oldum ve aldığım mağazadan inceletmeye gönderdim. Jet hızıyla yanıt geldi ve sonuç gayet normal ve hiçbir kusurunun olmadığıydı ama bir sene geçti ve hala tüylerini kusuyor.
Açık bir şekilde amacım hakkımı aramak falan değil çünkü sonuç değişmeyecektir eminim ama benim gibi tuş tüyü mont almak isteyen arkadaşlarıma kesinlikle Nike tan almamalarını şiddetle öneriyorum.

Faruk 319 Okunma

Cevaplar

  • Faruk23 Ocak 2016

    7 Nisan'da bir soru sormuşum neden hala cevap verilmiyor ve ürünün arkasında durulmuyor. (bu arada evet hala tüy döküyor ve evet kıyafetlerimde sürekli tüy bırakıyor, kaşe bi mont aldım iş günlerinde onu giymek için haftasonları da haliyle tonla para vermiş olduğum montumu giymek istiyorum ancak her giydiğimde pişman oluyorum) Nike -ürününün arkasında durmayan firma. (şaka bi yana ekşiye üye oldum konu açabilmeyi bekliyorum ve inanın ilk konum siz olacaksınız. Ürünü aldığım tarih, şikayetim vara yazdığım tarih, cevap verme tarihiniz ve vermeme tarihinizi çok şeffaf bir çekilde yazacağım.) iyi akşamlar diliyorum.

  • Faruk07 Nisan 2015

    o zaman size sormak istiyorum neden 1 sene olmasına rağmen üretmiş olduğunuz ürün hala hala ve hala tüy döküyor giysilerimi hala tüy yapıyor.

  • Nike Temsilcisi30 Ocak 2015

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön