10 Şubat 2014

Nike Mont Su Geçiriyor!

Bir yıl önce Nike marka kaz tüyü çift taraflı mont aldım. Montumu gayet memnun olarak kullandım 10 dakika yağmur altında yürüyene kadar.Çoğunlukla Nike ve kaz tüyü tercih ederim, kaz tüyü montların bazı dikişlerinden su geçtiğini biliyorum özellikle de Nike'da fakat hiç bu kadar dikişlerin her birinden su geçiren montum olmadı.

Öyle ki içime giydiğim kazağımı sıksam su çıkacaktı. Montu almış olduğum yere YKM'ye götürdüm, incelenmek üzere firmaya göndereceklerini belirttiler. İncelenmiş ve mal ayıplı değil kullanıcı hatası var diye bana iade edildi.Lütfen sorar mısınız Nike firmasına nasıl bir inceleme yapmış giyip yağmur altında dolaşmış mı inceleyen çalışan? Kışlık kabanı yağmursuz mevsimlerde giymemi önerecekler mi acaba?

Fulya 512 Okunma

Cevaplar

  • Fulya 11 Şubat 2014

    Montun dikişleri Nike markasını ilgilendirmiyor ve ürün materyallerinden sayılmadığını öğrenmem çok iyi oldu. Kendilerine bomboş bir cevap verdikleri için teşekkür ediyorum.

  • Nike Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön