Nike Materyal Hatası Tespit Edilmiştir (14 Günde)!

Ali K. |

20.05.2015 tarihinde Antalya Deepo Outlet Center Ayakkabı dünyasından aldığın Nike Air Max International 259.90 TL değerinde ayakkabımın ayak üstü kısımında dikişleri patladı. Dikiş noktalarında yırtık yok ve taban kısmında farklı farklı noktalarda açılmalar var ama bana materyal hatası tespit edilmiştir deyip ayakkabıyı onarılmadan veya 15 gün müşteri memnuniyet süreci göze alınmadan ayakkabımı geriye gönderdiler.

Bende Ayakkabı Dünyası personellerinin eşliğinde açtım baktım gören personeller direk zaten 15 gün müşteri memnuniyet sürecin var telafi edilmesi gerekirdi dediler Benimde ilk isim müşteri hakları heyetine gitmek olacak bu hata çözüme ulaşacaktır.

Şikayetvar yetkililerine teşekkürler.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Bayi Kusurlu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  16:00

  Sayın Tüketicimiz,

  Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Nike TÜRKİYE
  musterihizmetleri@nike.com

 • Ali K.
  24 Haziran
  11:06

  Materyal hatası tespit edilmiştir. (14 günde)

  20.05.2015 tarihinde Antalya Deepo Autlet Center Ayakkabı dünyasından aldığın Nike Air Max International 259.90 TL\'değerinde Ayakkabımın Ayak üstü Kısımında dikişleri patladı dikiş noktalarında yırtık yok ve taban kısmında farklı farklı noktalarda açılmalar var Ama bana materyal hatası tespit edilememiştir ayakkabıyi onarılmadan veya 15 gün müşteri memnuniyet süreci göze alınmadan ayakkabımı geriye gönderdiler. Bende Ayakkabı Dünyası personellerinin eşliğinde açtım baktım gören personeller direk zaten 15 gün müşteri memnuniyet sürecin var telafi edilmesi gerekirdi dediler Benimde ilk isim müşteri hakları heyetine gitmek olucak bu hata çözüme

 • Ali K.
  24 Haziran
  11:04

  20.05.2015 tarihinde Antalya Deepo Autlet Center Ayakkabı dünyasından aldığın Nike Air Max International 259.90 TL\'değerinde Ayakkabımın Ayak üstü Kısımında dikişleri patladı dikiş noktalarında yırtık yok ve taban kısmında farklı farklı noktalarda açılmalar var Ama bana materyal hatası tespit edilmiştir deyip ayakkibiyi onarılmadan veya 15 gün müşteri memnuniyet süreci göze alınmadan ayakkabımı geriye gönderdiler. Bende Ayakkabı Dünyası personellerinin eşliğinde açtım baktım gören personeller direk zaten 15 gün müşteri memnuniyet sürecin var telafi edilmesi gerekirdi dediler Benimde ilk isim müşteri hakları heyetine gitmek olucak bu hata çözüme ulaşıçaktır. Şikayet yaz yetkililerine tsklr