27 Şubat 2014

Nike Marka Üründe Tüylenme Oldu.

Ürünü 09.12.2013 Tarihinde ADA AWM Nike mağazasından aldım ürün 2 aylık kısa bir sürede kolun alt kısımlarında tüylenme oluştu. Ayrıca kolların uç kısımlarında çekilmeler oluştur ipleri koptu. Ürünü 11.02.2014 tarihinde aldığım mağazadan Ürün İncelenmesi için gönderdik xx786863 no'lu form numarası üründe üretim aşaması veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı tespit edilmiştir diyerek aynı ürünü bana geri göndermişlerdir.

Aldığımda hiç bir sorun yoktu zaten mankenin üzerinden çıkartıp verdiler koskoca Nike markalı ürün 2 aylık kısa bir sürede bu tarz hatalar verebiliyorsa biz ne yapalım. Satarken 6 ay garantisi var denildi garanti ne kapsamda işliyor merak ediyorum.

Müfit 76 Okunma

Cevaplar

 • Müfit 17 Mart 2014

  ürünü tekrar incelemek için geri istiyorlar gönderiyoruz fakat bu sefer poşetini açmadan geri gönderiyorlar ve üstüne üstelik ben tüylenme ve sağ kolunun uç tarafında iplerinin çekilmesi sonucu oluşan hatalarından dolayı gönderiyorum ve gönderirkende hatalı yerlere etiket yapıştırdık mağazalarındaki görevli arkadaş ile bu sefer üründe farklı hata çıkıyo sol kolun dirsek bölümünde soyulmalar oluşmuş ipleri gözüküyo bunlar arızaya gelen ürünleri kullanıyor anlaşılan ne sattıkları ürünlerinin arkasında duruyorlar nede müşteri memnuniyeti sağlıyorlar. Bende bugünden itibaren hakkımı yasal yollarda aramaya başlıyorum.

 • Müfit 03 Mart 2014

  DÜNYANIN EN İYİSİDE OLSANIZ SOĞUDUĞUM BİRSEYDEN YANGINDA ÇIKARSANIZ ISINMAM

 • Müfit 28 Şubat 2014

  mutlaka sizde hiç hata olurmu kos koca NIKE üreticisiniz kesin ben bilerek yapmışımdır kabul ediyorum

 • Nike Temsilcisi27 Şubat 2014

  "Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön