Nike Kusurunu Kabul Etmedi.

Ahmet Burak P. |

Nike Akasya'dan aldığım airmax model ayakkabımın aldığım ilk ay ön filesinden bir havalandırma için olan streç ben yürürken kopmuş. Daha sonra bir tane olduğu için rahatsızlık duymadığım ayakkabım 1 ay önce de hemen önündeki streç kopmuş birbiriyle bağlantılı demek oluyor ki orasında problem var. Sadece sağ tekinde söz konusu Nike akasyaya verdim. 20 gün içerisinde dönülecek dendi ve dönüldü ama red yemiş. Ayakkabının kendi saçmalığı yüzünden benim o ayakkabıyı kullanmak içimden gelmiyor. Kaldı ki 305 TL az bir para değil. Müşteri hizmetleri desen ulaşan cennetlik. İllaki tüketici haklarına mı gidip uğraşalım. Kendiliğinden hata görülüp çözüm üretilse zor mu?

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Burak P.
  13 Mart
  13:37

  Merhaba; 27.07.2014 tarihinde akasya alışveriş merkezinden aldığım Nike airmaxi ön ağındaki darbe veya kullanıcı hatası olmaksızın yırtılmalardan dolayı 23 Aralık 2014 tarihinde müşteri hizmetlerine göndermiş bulunmaktayım. Geri dönüş olarak da malzeme hatası bulunmamaktadır denmiştir. Ancak bu sonuca itiraz etmek durumundayım. Çünkü üst tarafta buna neden olabilecek bir sebep yoktur. Sağ ayakkabıda görülen durum sol ayakkabıda da belirmiş olmaktadır. Bu durumdan dolayı ayakkabıdan tamamen soğumak ile birlikte kullanamamaktayım. Gereğinin yapılmasını rica ederim. İyi günler dilerim.

  Burak Padır

 • 26 Aralık
  11:54

  Sayın Tüketicimiz,

  Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Nike TÜRKİYE