15 Haziran 2015

Nike İnceleme Fiyaskosu!

3 ay önce Zonguldak Demirpark Nike mağazasından 159 liraya eşofman altı aldım. Alırken özellikle sordum diz izi yapar mı diye ve kesinlikle yapmaz cevabını aldım. Eve geldiğimde eşofmanda ufak bir delik olduğunu fark ettim, aynı gün mağazayı aradım bana getirin dediler, mağaza ile evim arasındaki mesafe 70 km olduğundan hemen getiremeyeceğimi söyledim.

3-4 gün eşofmanı giydim. Eşofman bu kadar kısa sürede diz izi yaptı. Kesinlikle diz izi yapmaz denen mal öyle bir diz izi yaptı ki eşofmandan bir eşofman daha çıktı ve haliyle eşofman kısaldı kullanılacak durumda değil. 2 kez Samuray spora incelemeye yolladık kullanıcı hatası dendi. 4 gün giyilen ürünün diz izi yapması nasıl kullanıcı hatası olur?

Hakan 490 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 18 Haziran 2015

  Nike firmasından aldığım eşofmanın 4 günde şeklinin değişmesine rağmen ısrarla ürün/materyalde sorun yoktur, kullanıcı kaynaklıdır denmekte, ürünün fotoğrafını yüklüyorum. Yok mu bana hak verecek birileri? Kesinlikle diz izi yapmaz denilen eşofman 4 gün giyilmesine rağmen inanılmaz diz izi yaptı ve kısaldı, kullanamıyorum. nasıl kullanıcı kaynaklı olabilir bu kadar kısa sürede, ne yapabilirim eşofmana. Bu arada aldığım eşofman mağazadaki en pahalı eşofman altıdır. Müşteri hizmetlerine attığım mailler de cevapsız kalmıştır.

 • Hakan 16 Haziran 2015

  Aynı şeyi söyleyip durmayın, ben size diyorumki ürün 4 günde giyilemeyecek kadar diz izi yaptı ve kısaldı bana hala materyal kaynaklı değil diyorsunuz. Yollladık fotoğrafını, aldığım tarih belli geri getirdiğim tarih belli.

 • Nike Temsilcisi16 Haziran 2015

  Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE [email protected]

 • Hakan 16 Haziran 2015

  Bu da fotoğrafı; http://i. Hizliresim.com/3DVkdO. Jpg

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön