31 Ağustos 2013

Nike İade İçin Ürün Fişini Şart Koşuyor!

18 Ağustos 2013 tarihinde Ordu-Nike mağazasında barcelona amblemli ürün olan bir t-shirt aldım. Ürünü hiç giymedim ve 28 Ağustos'ta yıkadım. Ürün lacivertken arkasındaki bazı yerler renk attı ve kahverengi haline geldi. Ordu Nike'ı aradım. Ürünün fişinin olması gerekiyor yoksa geri kabul edemiyoruz dediler. Garantisi bitene kadar fiş mi saklamamız gerekiyor? Sattıkları ürüne böyle mi sahip çıkıyorlar? Şikayetçiyim.

Ümit 439 Okunma

Cevaplar

  • Ümit06 Mart 2014

    2 kere götürdüğüm ürünü almayan üye satıcınıza ben neden 3 kez gideyim. bana dönmeleri gereken siz iken ben tüketici olarak sizinle neden her seferinde size dönmek zorunda kalıyorum bir daha mağazanızın klapısından içeri girmem ve yakınlarıma da girmemesi gerektiğini hususunu söylerim işin içinden çıkarım. yapmış olduğum şikayet konusunda verilmesi gerekn cevzbın bu olduğunu da düşünmüyorum.

  • Nike Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır. Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön