Nike Hatalı Ürettiği Ayakkabıya Sahip Çıkmıyor.

Mehmet Levent K. |

Çarşı mağazalarından aldığım Nike ayakkabının teki ön taraftan sıkıyor diye giyemiyordum, ayakkabı 2 numara büyük olmasına ve önden bastırdığınızda 1 parmaktan fazla boşluk olmasına rağmen. Bu işlerden anlayan bir arkadaşıma ayakkabının büyük olmasına rağmen nasıl sıkabileceğini sordum eline aldı inceledi, iç astar hatalı geriden dikilmiş o yüzden ayağını sıkıyor dedi. Bende çok güvendiğim Nike firmasına aldığım mağaza vasıtası ile gönderdim tekrar düzeltmeleri umudu ile. Red cevabı geldi, şaşkınlık içindeyim astar hatalı dikilmiş bu nasıl kullanıcı hatası olabilir, ayakkabı yepyeni çöpe mi atayım? lütfen red cevabı vermeden ayakkabının önü ile iç astarı arasında 1 cm boşluk var inceleyin.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Levent K.
  17 Aralık
  16:18

  Nike firmasını duyarlı ve müşterilerini koruyan, büyük bir firma sanıyordum yanılmışım. Ayakkabının incelendiğine inanmıyorum. Gerçekten kendi hataları olmadığını kanıtlasınlar özür dileyeğim. Ayakkabı yepyeni, sağ tarafta hiç sorun yok sol tarafta 2 numara büyük ayakkabı parmaklarımı vurdu. İnceleyen kişi elini ayakkabının içine sokup baksa, iç astarın hatalı dikildiğini farkedecek. Ama ben bunu yaptıklarını sanmıyorum. 45 yaşındayım ilk defa ayakkabı ile ilgili sorun yaşıyorum yani ayaklarımdada bir sorun yok. maddi durumum iyi allaha şükür yani işin parasındada değilim. Hiç beklemediğiniz bir firmadan böyle saçmasapan bir geri dönüş insanı üzüyor. Bu işin sonunu bırakmayacağım tüketici mahkemesine başvuruyorum.

 • 17 Aralık
  14:02

  Sayın Tüketicimiz,

  Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Nike TÜRKİYE