10 Aralık 2014

Nike Hatalı Ürettiği Ayakkabıya Sahip Çıkmıyor.

Çarşı mağazalarından aldığım Nike ayakkabının teki ön taraftan sıkıyor diye giyemiyordum, ayakkabı 2 numara büyük olmasına ve önden bastırdığınızda 1 parmaktan fazla boşluk olmasına rağmen. Bu işlerden anlayan bir arkadaşıma ayakkabının büyük olmasına rağmen nasıl sıkabileceğini sordum eline aldı inceledi, iç astar hatalı geriden dikilmiş o yüzden ayağını sıkıyor dedi. Bende çok güvendiğim Nike firmasına aldığım mağaza vasıtası ile gönderdim tekrar düzeltmeleri umudu ile. Red cevabı geldi, şaşkınlık içindeyim astar hatalı dikilmiş bu nasıl kullanıcı hatası olabilir, ayakkabı yepyeni çöpe mi atayım? lütfen red cevabı vermeden ayakkabının önü ile iç astarı arasında 1 cm boşluk var inceleyin.

Mehmet 498 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Aralık 2014

    Nike firmasını duyarlı ve müşterilerini koruyan, büyük bir firma sanıyordum yanılmışım. Ayakkabının incelendiğine inanmıyorum. Gerçekten kendi hataları olmadığını kanıtlasınlar özür dileyeğim. Ayakkabı yepyeni, sağ tarafta hiç sorun yok sol tarafta 2 numara büyük ayakkabı parmaklarımı vurdu. İnceleyen kişi elini ayakkabının içine sokup baksa, iç astarın hatalı dikildiğini farkedecek. Ama ben bunu yaptıklarını sanmıyorum. 45 yaşındayım ilk defa ayakkabı ile ilgili sorun yaşıyorum yani ayaklarımdada bir sorun yok. maddi durumum iyi allaha şükür yani işin parasındada değilim. Hiç beklemediğiniz bir firmadan böyle saçmasapan bir geri dönüş insanı üzüyor. Bu işin sonunu bırakmayacağım tüketici mahkemesine başvuruyorum.

  • Nike Temsilcisi17 Aralık 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön