16 Temmuz 2014

Nike Derisi Açılan Ayakkabının Değişimini Red Etti.

Şubat ayının sonunda aldığım ayakkabımı haziran ayında garantiye gönderdim sağ eşte burunun üst tarafında derisinde açılma olduğunu fark ettim. Gönderdim 2 hafta sonra red geldi. Kendi personelleri bile değişim gelmesi gerektiğini söyledi. Tekrardan yollayalım dedi yolladık. 2 hafta sonra yine değişime ret geldi.

Dün aldım tekrardan ayakkabımı 2 aydır ayakkabımı kullanamıyorum ve şikayetçiyim. Hem garanti kapsamı içerisinde, hemde derisinde aşınma oldu değişim gelmedi. Kendi çalışanları bile şaşarken bu işe çok garip bir durum. Nike' dan bir daha ayakkabı almayacağımı belirtmek isterim ve bir müşteri daha kaybettiklerini belirtirim. O kadar para verip kaliteli diye aldığımız mallar ortada memnuniyet sıfır.

Kadir 1.889 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 18 Temmuz 2014

    ürünümün yeniden incelenmesini istiyorum nasıl materyal kaynaklı bir hata olmadığını söyleyebiliyorsunuz ayakkabı hiç bir şekilde bir yere çarpılmadı ki derisinde bi açılma olacak hafif esnetince ordaki derideki açılma farkediliyor sorunumuz ayakkabının ucunda değil resimleri elimde mevcut bana bir mail adresi verirseniz resimleride atacağım.Şunuda belirtmek isterimki tüketici haklarına dilekçemizi verdik.Kendi firmanızda çalışan kişi değişim gelmeli derken nasıl bi materyal hatası olmadığını söylüyorsunuz kullanıcı hatasımı peki? şundan emin olabilirsiniz ki kullanımdan kaynaklanan bir sorunumuz yok 2 aydır ayakkabı incelemede ve oradaki hatayı görmek için hafif esnetilmesi gerekiyor derinin içindeki rengi belli oluyor.

  • Nike Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

  • Kadir 18 Temmuz 2014

    firmaya ayrıca mail atmıştım ayakkabının resimleriyle beraber hiç bir şekilde cevap alamadım.Tüketici haklarına başvuracağımı belirtmek isterim bu kadar ilgisiz olunur müşterilerine karşı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön