Nike Değişim Yapmıyor.

Erhan D. |

Arkadaşımın Bolu Highway Outlet ten aldığı Nike markalı T-Shirt i, bir büyük bedenini almak için Ankara Cepa AVM deki Nike Factory Store mağazasına götürdüm ancak kasadaki ilgili kişi Nike"ın franchise olarak çalıştığını, bu ürünü sadece aldığım yerden değiştireceğimi iletti.

Şimdi bir Thsirt i değiştirmek için Ankara'dan Bolu'ya gitmek ne kadar mantıklı olabilir. Sonuçta Nike her yerde Nike değil midir? Ürün kullanılmamış, etiketi ve faturası durmaktadır. Fatura tarihi 28 Ocak 2014 . Nike'tan bu durum hakkında çözüm beklemekteyim. Ayrıca Nike Highway Mağazası 0374 250 17 07 no'lu telefonuna cevap vermemektedir.

Etiketler :

Spor Giyim Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan D.
  23 Şubat
  23:18

  Ürünü Ankara NataVega AVM den değiştirdim. İLGİSİZLİĞİNİZ için teşekkür ederim Nike Türkiye .

 • Erhan D.
  04 Şubat
  19:23

  Sayın yetkili, benim sorunumun çözümü için herhangi bir teknik olanak gerekmemektedir. Sadece Bolu Highway Nike Factory Store mağazasından aldığım ürünü Ankara da nereden değiştirebileceğimi öğrenmek istemekteyim. Bu şekilde bir değişim yapılamıyor ise Bolu Mağazanıza ürünü karşı ödemeli olarak kargolayabilirim. Ürünü iade alabilir, değiştirebilirsiniz. veya Müşteri memnuniyetini ön plana alırsanız Ankara daki herhangi bir mağazanıza yönlendirebilirsiniz.

 • 04 Şubat
  08:17

  Sayın Tüketicimiz,

  Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır.

  Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  NIKE TÜRKİYE