Nike Defolu Ayakkabı Satıldı!

Ferudun K. |

12.10.2014 tarihinde 428 TL ücret ödeyerek Nike/Elizinn Gıda ve Tekankara mağazasından eşime aldığım Airmax ayakkabı 2 ay gibi kısa sürede parmak üçü kısmında aşırı incelme ve delinme oluştu. Bu dönemde Bodrum-Muğla adresine yerleştiğimden ayakkabıdaki hatayı Ankara'daki ayakkabıyı aldığım mağazaya ancak sömestre tatilinde 27/01/2015 tarihinde yani alışverişten yaklaşık 3 ay sonra bildirdim. Onlarda ayakkabıyı alıp inceleteceklerini söylediler ve ürünün incelenmesi sonucu Üretim/Materyal kaynaklı bir kusur olmadığı belirtilmiştir. Hatalı ayakkabı hata Allah'tan der gibi tarafımıza 05.02.2015 tarihinde yazılan raporla gönderilmiştir. 428 TL ayakkabı 3 ay bile kullanılmadan çöplük olmuştur.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferudun K.
  25 Şubat
  17:55

  Haklısınız zaten uzaydan gelenler hasar vermiştir. Nike ile ilgili şikayet sayısına bakarsanız kimin haklı olduğunu görürsünüz. Tüketici Hakem heyetine başvurum yarın başlayacak.

 • 25 Şubat
  13:10

  Sayın Ferudun Kuru,

  Ürününüz ile ilgili yapılan incelemede üretim/metaryal kaynaklı herhangi bir hata tespit edilemediğini bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla

  NIKE TÜRKİYE