04 Mayıs 2015

Nike-Cobra Sportive Pendik'ten Şikayetçiyim!

Pendik Cobra Sportive mağazasından hyper venom modelinde bir adet ayakkabı aldım. Ayakkabı fiyatı 186 TL ödedim. Normalde haftada 1 maç halı sahada giydiğim ayakkabının ne hikmetse alttan dişleri tek tek kopmaya başladı. Halbuki kopması için herhangi bir çaba da sarf etmedim. Koşarken vb. kendiliğinden kopma yapmış. Bundan önceki ayakkabım yine Nike Mercurial'di ve onda da yine aynı şekilde diş kopma olayı yaşamıştık.

İlgili mağazaya 26 Mart tarihinde ürün götürüldü ve iade-değişim yapılması için form dolduruldu. Bundan yaklaşık 45 gün sonra tekrardan aradığımızda ürünün kullanıcı hatası ile ilgili olduğunu belirttiler. Zaten bunun dışında başka bir cevap verdiklerini görmedim.

Berkay 563 Okunma

Cevaplar

 • Berkay24 Kasım 2015

  Tüketici haklarından %95 olumlu cevap alacağız. Hala sonucu beklemekteyiz. 2 ay önce bilirkişiye götürüldü ayakkabı o da bizim haklı olduğumuz yönünde tavır sergiledi ancak hala tüketici haklarından sonuca dair bilgi gelmedi.

 • Berkay21 Haziran 2015

  Tüketici haklarına dava açıldı, gerisiyle siz ilgilenirsiniz! Tüketici haklarından bir sonuç çıkmazsa bile her türlü dava yolları tarafınıza açılacaktır! Yıllardır Nike kullanıyordum ama bundan sonra asla kullanmayacağım ve kimseye tavsiye etmeyeceğim!

 • Berkay05 Mayıs 2015

  Http://i. Hizliresim.com/Am6yqq. Jpg bunu siz mi gönderdiniz? Sanmıyorum. Firma kendinizi yazıcıdan çıkarttırmış herkese bundan dağıtıyor sanırım. Bunu da siz gönderdiyseniz ne kadar kurumsal bir firma olduğunuz bu kağıttan da anlaşılıyor. Gerçekten yazık. Yarın tüketici haklarına gidiyorum ve dava açacağım. Biz parayı sokakta bulmuyoruz. Gerisiyle siz ilgilenirsiniz.

 • Nike Temsilcisi05 Mayıs 2015

  Sayın Berkay Yılmaz, Nevin Y. adına bir kaydınızın olduğu bilgisi verilmiştir ilgili mağaza tarafından. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

 • Berkay05 Mayıs 2015

  Daha benden herhangi bir şey almadan nasıl incelemenizi yapıyorsunuz? Dalga mı geçiyorsunuz siz benimle? Çocuk mu var karşınızda?

 • Berkay05 Mayıs 2015

  Herkese otomatik mesaj gönderiyorsunuz sanırım. Sizin gibi bir firmadan böyle bir şey beklemezdim. Kimseye tavsiye etmeyeceğim ve bu işinde ucunu bırakmayacağım. Tüketici haklarına başvuru yapmaya gidiyorum. Daha sonra da dava açacağım.

 • Nike Temsilcisi05 Mayıs 2015

  Sayın Berkay Yılmaz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE [email protected]

 • Berkay04 Mayıs 2015

  Yukarıdaki yazdıklarıma ek olarak; Şimdiye kadar tüm spor ürünlerimin markası Nike olduğundan bir problem çıkacağını sanmıyorum ve gerekli değişim işleminin yapılacağını umuyorum. Şuan ürün hala firmada ve henüz almadım. Zaten böyle bir cevap vereceklerini biliyorduk. 45 gün ayakkabısız kaldık ve boş yere vaktimizde harcanmış oldu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön