17 Nisan 2013

Nike Burun Kısmı Açıldı!

Ağustos 2012 bayram nedeniyle iki oğluma iki adet nike spor ayakkabısı aldım ve enteresan şekilde 6 ayda yanlarda ve burun kısmında açılma yaptı. Bizde Nike gibi bir marka aldığınız için aldığımız mağazaya götürdük ve ayakkabıların kalitesinde bir sıkıntı var ve gereğini yapın dedik. ayakkabıları incelediler 20 gün sonra bize red cevabı ile geri dönüş yaptılar.

İmalat hatası olmadığını söyleyerek geçiştirmeye çalışıyorlar ve değişim yapmıyorlar. iki ayakkabıda da aynı sıkıntı oluşunca NİKE firmasının nekadar kalite düşürdüğünü ve Çin'de imalat yaptırıp bize kaliteli diye bu ayakkabıları itelediğini düşünüyorum. Çin malı.

Oğuzhan 113 Okunma

Cevaplar

  • Nike Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır. Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

  • Oğuzhan 25 Nisan 2013

    ÇİN'DE ÜRETİLEN ÇİN MALI NIKE SPOR AYAKKABILAR İÇİN ÇÖZÜM ÜRETMELERİNİ BEKLEMEK HATA. BÜTÜN TÜKETİCİLER UYANSIN ARTIK NIKE MARKA SPOR AYAKKABILARI ÇİN MALLARI KADAR KALİTESİZ SAKIN ALMAYIN!!!!!! 2-3 AYDA ELİNİZDE PARÇALANIYOR. VERDİĞİNİZ PARALARA YAZIK OLUR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön