Nike Burun Kısmı Açıldı!

Oğuzhan O. |

Ağustos 2012 bayram nedeniyle iki oğluma iki adet nike spor ayakkabısı aldım ve enteresan şekilde 6 ayda yanlarda ve burun kısmında açılma yaptı. Bizde Nike gibi bir marka aldığınız için aldığımız mağazaya götürdük ve ayakkabıların kalitesinde bir sıkıntı var ve gereğini yapın dedik. ayakkabıları incelediler 20 gün sonra bize red cevabı ile geri dönüş yaptılar.

İmalat hatası olmadığını söyleyerek geçiştirmeye çalışıyorlar ve değişim yapmıyorlar. iki ayakkabıda da aynı sıkıntı oluşunca NİKE firmasının nekadar kalite düşürdüğünü ve Çin'de imalat yaptırıp bize kaliteli diye bu ayakkabıları itelediğini düşünüyorum. Çin malı.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  18:20

  Sayın Tüketicimiz,

  Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır.

  Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  NIKE TÜRKİYE

 • Oğuzhan O.
  25 Nisan
  19:32

  ÇİN'DE ÜRETİLEN ÇİN MALI NIKE SPOR AYAKKABILAR İÇİN ÇÖZÜM ÜRETMELERİNİ BEKLEMEK HATA. BÜTÜN TÜKETİCİLER UYANSIN ARTIK NIKE MARKA SPOR AYAKKABILARI ÇİN MALLARI KADAR KALİTESİZ SAKIN ALMAYIN!!!!!! 2-3 AYDA ELİNİZDE PARÇALANIYOR. VERDİĞİNİZ PARALARA YAZIK OLUR.