13 Mayıs 2013

Nike Ayakkabının İç Kısmı Yırtıldı!

10 yaşında kızım için beden eğitimi dersinde kullanması amacı ile bir spor ayakkabı aldım. (Dual Fusion Run) Birkaç ay sonra bir tekinin içi serçe parmağına denk gelen bölüm yıpranmıştı, çünkü dıştaki file kısımdan çorabı görünüyordu. Satarken hep 1 yıl garantiden bahsettikleri için mağazaya gittim. Genellikle ret cevabı döndüklerini ama istersem şikayetimi ileteceklerini bildirdiler.

Yeni bir spor ayakkabı almadan göndermem mümkün değildi. Bu arada biraz süre geçti ve yeni bir spor ayakkabı alınca fişi ile ayakkabıyı mağazaya teslim ettim. Kısa sürede cevap geldi, "üretim hatası değil, kullanım hatası" yazıyordu. Bir çocuğun serçe parmağında ayakkabıyı delecek nasıl bir kullanım hatası olur?

Neslin 193 Okunma

Cevaplar

  • Neslin 03 Eylül 2015

    Yaklaşık 1 yıl sonra cevap verilmiş olup elbete yırtık ayakkabı 1 yıl saklanmadığı için mağduriyetim giderilememiştir.

  • Nike Temsilcisi03 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır. Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön