14 Kasım 2013

Nike Ayakkabım Sıkıyor!

Mersin Ayakkabı Dünyası'ndan Nike markalı bir çocuk spor ayakkabısı aldım. Aldıktan bir hafta sonra mağazaya götürüldüğünde ayakkabının yandan sıktığını ve bunun normal olduğu ve ileriki aşamalarda açılacağı söylendi. Bu üzeri bez olanlardan ben normal basit bir ayakkabı almıyorumki. Nike aldım marka diye aldık, paraya kıydık. Yine aynı şikayetten dolayı gittik.

Biz burada kalıba sokalım dediler. Tamam okey dedik peki yine olmaz ise ne yapacağız dediğimde o zamanda fabrikaya göndeririz dediler. Neyse bir hafta sonra ayakkabıyı aldık ama değişen bir şey yoktu. Aldığım yere gittim ayakkabının fabrikaya gitmesini ve değişim olması talebimin olduğunu beyan ettim.

İbrahim 126 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim07 Ocak 2014

  Ürünü fabrikada incelendiği ve yapılacak bir şeyin olmadığı (acaba doğrumu )denilip bana iadesi yapıldı,neyin incelemesi yapılacak bana olmuyor denilipte iadesi yapılan ayakkabının mı? acaba tüketici memnuniyeti adı altında bir şeyler yapılacaksa ayakkabını değişimini talep ediyorum.NİKE'da bu yakışır.Brada kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum.

 • Nike Temsilcisi06 Ocak 2014

  Sayın Tüketicimiz, Belirtmiş olduğunuz ürün yetkili birimimizce inceledikten sonra tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Saygılarımızla NIKE TÜRKİYE

 • İbrahim18 Kasım 2013

  para o kadar kolay kazanılmıyorki tamam kalsın diyelim.Tüketiciyi memnun etme diye bir şey var artık markalar arasındaki rekabet te buna etki eder

 • İbrahim18 Kasım 2013

  yani bir çözüme ulaşılmadığı için memnuniyet oranı sıfır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön