02 Nisan 2014

Nike Ayakkabım 3 Günde Yırtıldı.

14.02.2014 tarihinde oğluma nike marka 108.75 TL'lik (indirimde) günlük spor ayakkabısı aldım. Oğlum bunu 3 gün giydi. 4.gün ayakkabısını ben bağlarken bilek ağız kısımlarının yırtılmış olduğunu farkettim. Aldığım mağaza 2 defa firmaya gönderdi. Fakat Nike kabul etmedi ve kullanım hatası dedi. Böyle bir ayakkabının bilek kısmı 3 günde kullanım hatasından nasıl yırtılabilir? Nike'ın bana daha iyi izah etmesi veya iade alması gerekiyor.

Gülbin 106 Okunma

Cevaplar

 • Gülbin24 Nisan 2014

  Firma matbu metni aynen göndererek pantolon sürtmesinin nike ayakkabıyı 3 gün içinde yırtabileceğini kabul etmiş oldu.

 • Gülbin24 Nisan 2014

  Firmadan bana daha öncekinden farklı bir dönüş olmadı. Firma ürününe sahip çikmadi ve ürünlerinin 3 gün içinde yırtılabileceğini kabul etmiş oldu. ürünü aldığım mağaza yetkilisi pantolon sürtmesinden kaynaklanabileceğini , bunun da kullanıcı hatası olduğu konusunda ısrar etmişti. Sanırım oğlum kışlik nike ayakkabiyi şortla değil pantolonla giydiği için bizim hatamız oluyor.

 • Nike Temsilcisi08 Nisan 2014

  Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

 • Gülbin07 Nisan 2014

  Bana henüz nike'dan dönüş olmadığı için bu şikayetle ilgili anketininzi cevaplayamadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön