11 Şubat 2014

Nike Ayakkabıda Açılma Problemi!

Çorlu Outlet de bulunan Avantaj Nike mağazasından Mercurial Vıctory kodlu 109 TL ye 18/12/2013 tarihinde krampon ayakkabı aldım. Toplamda 2 halı saha maçı yaptıktan sonra sağ ayakkabı yan tarafında derisinde 1 cm lik açılma meydana geldi.

07.01.2014 tarihinde tüketici şikayeti formunu doldurarak mağazaya iade ettim. 10.02.2014 tarihinde mağazadan gelen bildirime göre Nike kullanıcı hatası dır şeklinde tuhaf bir sebep ile tekrar ürünü mağazaya geri göndermiş.

Bu zamana kadar kurumsal ve müşteri memnuniyeti ön planda olduğunu düşündüğüm firma olan Nike bugün itibari ile gözümde bitmiştir. Herkezin bu konuda bilinçlenmesi için gereken her şeyi yapacağım.

Sefa 181 Okunma

Cevaplar

  • Sefa11 Şubat 2014

    Her şikayete bu kalıplaşmış cevabınızı veriyorsunuz sanırım 2 maçta ayakkabıda oluşan ayıbın nasıl olurda kullanıcı hatası olduğunu söylersiniz bunu aklım ve mantığım almıyor. Bu konu Tüketici hakları mahkemesine taşınacaktır. Nike firmasının bu kadar sorumsuz ve ürünün arkasında durmayan çözüm üretmek yerine olaydan kolayca sıyrılmayı hedefleyen müşteri memnuniyetinin hiç bir önemi olmayan bir firma olduğunu üzülerek herkezin bilmesini istiyorum. Saygılarımla,

  • Nike Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön