Nike Ayakkabıda Açılma Oldu!

Dağhan B. |

25 Nisan 2013 tarihinde Ümraniye Meydan AVM'deki Nike Mağazasından aldığım Kobe Bryant ayakkabımın daha 3 ay olmadan, üstelik sadece spor salonunda kullanılmasına rağmen burnunda açılma olmuştur. 2 kez teste gönderdim, kullanıcı hatası olduğunu anlatmaya çalışan yazı gönderdiler. Gönderdikleri yazılar tamamiyle aynı tek fark tarih. Şamdan gönderiyorlar belli ki.

Telefonla irtibat kurduğumda ise nereye istersem başvuru yapabileceğimi söylediler. Nike müşteri hizmetlerine zaten ulaşmak mümkün değil, belki yetkili birileri cevap verebilir. Bu durum markaya olan inancımı ve saygımın tamamen kaybolmasına neden olmuştur.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dağhan B.
  25 Mart
  20:47

  İlginize Teşekkür ederim. 2 ay süreyle müşteri hizmetlerinizi aradım ulaşamadım. Yetkili firmanızın tutumu ayrı bir konu. İletişime geçebileceğim bir kişi bile bulamadım. Tüketici Hakları Hakem Heyeti Kararınca para iadesi aldım sonuç itibariyle. Bir daha Nike'dan ayakkabı almıyorum. Nike gözümdeki itibarını tamamıyla yitirmiştir.

 • 03 Ocak
  18:20

  Sayın Tüketicimiz,

  Teknik problemlerden dolayı belirtmiş olduğunuz şikayete dönüş yapılamamıştır.

  Şikayetinizin devamı halinde, ilgili mağazamız ile temasa geçerek inceleme talebinizi yineleyebilir veya web sitemizde belirtilen telefon numarasından bizimle temasa geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  NIKE TÜRKİYE