Nike Ayakkabı Problemi.

Can Y. |

Eylül 2014'de oğlum için satın aldığım Nike Hyperdunk Basketbol ayakkabısı sadece salonda antrenman ve maçlarda kullanılmasına rağmen 5 ay gibi bir sürede sol eşi %30, sağ eşi de başlangıç aşamasında taban presinden açıldı. Ürünü satın aldığım Nike Ankamall Ankara mağazasına ürünü 14 Mart 2015'de teslim ettim. Ürün ile ilgili inceleme raporu 30 günlük yasal süreçte tarafıma iletilmedi. Kendim arayıp bilgi isteyince ürün incelemesinde malzeme hatası yok şeklinde bir rapor benzeri tarafıma iletildi, ve beni arayıp bulamadıklarını söylediler. Nike Türkiye'den de olumlu bir yanıt alamadım.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can Y.
  28 Nisan
  16:00

  Standart cevabınız için teşekkürler. Ban lütfen bu ayakkabının neden bu hale geldiğini açıklayabilir misiniz? 12 yaşındaki lisanslı bir basketbol oyuncusu olan bu çocuk sadece salonda kullandığı bu ayakkabı ile ne yapmış olabilir ki ayakkabı bu hale geldi. Bana makul bir açıklama yapın da büyük marka olma özelliğinizi göreğim. Tüm Nike ayakkabı şikayetlerine verilen otomatik cevap ancak markanızı küçültür.

 • 28 Nisan
  15:32

  Sayın Can Yağcı,

  Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Nike TÜRKİYE
  musterihizmetleri@nike.com