31 Temmuz 2014

Nike Ayakkabı Ayağımı Yara Etti.

30.03.2014 tarihinde BursaKoruparkBoyner mağazasından aldığım Nike spor ayakkabıların iki ay sonra arka astarında oluşan bir deforme sonucu plastik gibi sert bir çıkıntısı oluştu. Ayağımı yaralama derecesinde olduğunda giyemiyorum. Görev nedeniyle bulunduğum ilçede Boyner mağazası bulunmadığı için ancak 30.06.2014 tarihinde KoruparkBoyner mağazasına getirebildim. İncelenmek üzere firmaya gönderildiğinde yaklaşık bir ay sonra olumsuz yanıt geldi ve değişim yada onarım yapılmadı. Mağduriyetim konusunda yardımcı olmanızı talep ediyorum.

Ayten 1.435 Okunma

Cevaplar

  • Ayten07 Ağustos 2014

    böyle bir yanıtı ne yazık ki kabul etmiyorum.Kesinlikle firmanın hatası.iki ay içinde böyle bir deformenin olması mümkün değilki bu ayakkabıyı kulanan yetişkin bir insan.Tüketici haklarına başvuru yapacağım hatta gerekirse nike şirketine ingilizce mail atıp nike Türkiyenin müşteri memnuniyetsizliğini dile getireceğim.

  • Nike Temsilcisi07 Ağustos 2014

    "Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE "

  • Ayten07 Ağustos 2014

    firmadan şikayetim ile ilgili bir cevap gelmedi. Bu değerlendirmeyi yapmam çok doğru olmaz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön