28 Şubat 2015

Nike Ayakkabı Açılması!

6 ay önce aldığım Nike air max ayakkabının tekinin sol burun ucunda diğer eşinin filesinde açılma var. Ayakkabıda yıkanma falanda yok sadece silinerek kullanıldı. Cuma günü ürünü incelemeye verdim. Salı günü ürün onaylanmamıştır diye arandım.

Açıkçası hafta sonları merkez kapalı oluyor 2 günde ürünün merkeze gönderilip incelendiğinden bile şüpheliyim. Ürün satılırken 1 sene garantili olduğu söyleniyor. Nike gibi uluslararası bir firmanın paramın iadesinin veya değişiminin yapılmasını mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mustafa 1.390 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa03 Mart 2015

    Ama ürünü satarken 1 sene içinde yardımcı olunacağı söylendi? Ve şunu öğrendim air max ayakkabılarınızda kanserojen madde tespit edilmiş Türkiye girişi yasaklanmış. Bu durumu sosyal medyada detaylı şekilde paylaşıcam.

  • Nike Temsilcisi03 Mart 2015

    Mustafa Aytek Şener, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Garanti konusunda aşağıdaki detayları sizinle paylaşmak isteriz. GARANTİ: Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 14.06.2003 tarihli ve 25138 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan GARANTİ BELGESİ UYGULAMA ESASLARINA DAİR YÖNETMELİK'e göre ayakkabılar (markası ne olursa olsun) garanti kapsamına girmemektedir. Halihazırda garanti kapsamına giren ürünlerin garanti belgesi ile satılması zorunluluğu vardır. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön