29 Eylül 2015

Nike Airmax Çılgınlığı (400 TL Olan Ayakkabının 2 Aylık Ömrü)

02.07.15 tarihinde 389 TL para verip aldığım ayakkabının, sürekli giymemiş olmama rağmen 1 ay içerisinde deforme olduğunu fark ettim. 06.09.15 tarihinde de mağazaya bıraktım incelenmesi için (fotoğraflar aşağıda) ''kullanıcı hatası damgası yedim, varsa bir kullanıcı hatası detaylı olarak bilgilendirilmeyi isteyerek tekrar mağazaya bıraktım'' ayakkabının her iki tarafında normal olarak bükülen kısımlardan yırtılmalar olması nasıl benim hatam olabilir bilimsel açıklamasını istiyorum. Ek olarak ayakkabı markasının sosyal medya hesaplarına da fotoğraflı şikayetinde bulundum.

Orhan 692 Okunma

Cevaplar

  • Orhan01 Ekim 2015

    Satmış olduğunuz ürününüz kısa bir süre içerisinde kumaş kısımlarından deforme olmuştur. Fotoğraflarımda da apaçık gözükmektedir. Bu kusurun benimle alakalı olmadığını düşünüyorum. Ayakkabı yarın bana mağazanızdan teslim edilecek, oradan gelecek olan sonuçta sizin ki gibi olursa tüketici hakem heyetine başvurusunu yapacağım. Ki yurt dışındaki merkez ile de fotoğrafları paylaşmıştım inanın sizden daha çok ilgilendiler. En son benden yüksek çözünürlüklü fotoğraf paylaşmam için bir link verdiler. 02.10.2015 Cuma gününe kadar beklemeye almıştım. Sonuca göre gereken ne varsa yapmaya hazırım. İlgisizliğini ve alakasızlığınız için çok teşekkür ederim.

  • Nike Temsilcisi30 Eylül 2015

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön