08 Aralık 2015

Nike Air Ürününde Yaşanan Hata!

Sportive mağazasından aldığım Nike Air ürününde her adımda tıs sesi gelmektedir. Ayrıca ayakkabının iç kısmında ön tarafta kumlanma hissi veren bir bozukluk var. Bu şikayetlerle mağazaya ürünü götürdüm ve Nike'a incelemeye gitti. 20 gün sonra olumsuz dönüş oldu. Üründe hata yok dendi. Mağazadaki arkadaşlar sorunu basit şekilde yapılan inceleme ile görebildiği halde Nike inceleme ekibi detaylı testleri sonucunda üründe sorun olmadığını söylüyordu. Gözden kaçmış olabilir, ürünü tekrar incelemeye göndermemizin faydalı olacağını düşünerek yeniden kayıt oluşturuldu. Bu sefer 10 gün içinde aynı dönüş alındığına dair mağazadan bilgi verdiler. Bir defa daha gitti ve sonuç gene aynı!

Mustafa 192 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa08 Aralık 2015

    Merhaba, satın almış olduğum bu ürününüzde her adım attığımda tıs sesi geliyor. Nasıl bir inceleme yöntemine göre ürününüzde sorun olmadığını tespit ettiniz, paylaşabilir misiniz? Bu sorun gözle inceleyerek tespit edebileceğiniz bir durum değil. Nike Air ürünlerinde 6 ay kullanım sonunda normal bir şeydir diyorsanız buna söyleyecek sözüm kalmıyor. İlk fırsatta sorunun bilir kişi tarafından tespiti için tüketici mahkemesine sonuç raporlarınızı iletiyor olacağım.

  • Nike Temsilcisi08 Aralık 2015

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön