Nike 2 Ayda Delinen Ayakkabı!

Mustafa B. |

15-06-2015 tarihinde 229 TL'ye Nike markalı ayakkabıyı aldım. Ancak ayakkabı yaklaşık 2 ay gibi bir zaman içinde ön üst kısımdan delindi. Satın aldığım Abdurrahman Spor Giyime ayakkabıyı değişim için verdim. Bana yetkililer 24-08-2015 tarihinde sonucu öğrenebilirsiniz dediler. O gün ayakkabıyı almaya gittiğimde ayağınızdaki tırnak ayakkabıyı delmiş değişim olmuyor kullanıcı hatası denilerek değişim kabul edilmedi.

Kimse ayakkabının derisinin kalitesiz olacağını sözü asla konuşulmadı. Saçma bir bahane ile ayakkabı değişimi kabul edilmedi. Bende tepki olarak delik ayakkabıyı almadım. Param 2 ya içinde çöpe gitti.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa B.
  26 Eylül
  11:44

  15-06-2015 tarihinde ordu merkezde bulunan abdurrahman spor giyim firmasından Nike markalı spor ayakkabı aldım. Ancak aldığım ayakkabı 2 ay gibi bir zaman içinde ön uç kısımdan delindi. Aldığım firmaya ayakkabıyı teslim ettim. Ve bana 24-08-2015 tarihinde sonucun belli olacağını belirttiler. Dedikleri tarihte firmaya gittiğimde ayakkabının değişiminin söz konusu olmadığını nedenin ise tırnağımın ayakkabıyı delmesi olduğu söyledi. Bu kadar saçma bir sebep gösterilerek ayakkabı tamir veya değişim yapılmadı. Ayakkabıya verdiğim 229. TL param kısa sürede çöpe gitti. Bende tepki olarak ayakkabıyı almadan firmadan ayrıldım. Siz siz olun oradan ayakkabı alırken dikkat edin. Paranız çöp olmasın.

 • 03 Eylül
  17:17

  Sayın Tüketicimiz,

  Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Nike TÜRKİYE
  musterihizmetleri@nike.com