16 Eylül 2014

Nike 1 Kere Giydim Yırtıldı.

Capitol Boynerden aldığım Nike marka spor ayakkabım, giydiğim ilk gün yırtıldı . Koşu ayakkabısı diye sattıkları ürün daha koymadan parçalanıyor. 172 tl para verdim ve Boyner'e 15 gün bile dolmadan iade ettim ve bana kullanıcı hatası dediler, iade almadılar. Böyle bir şey kabul edilebilir değil. Bu kadar büyük bir markanın bu şekilde davranması çok ayıp. Bir daha hiçbir ürünümü Nike'dan almayacağım. Gereğinin acilen yapılmasını rica ediyorum.

Selen 400 Okunma

Cevaplar

  • Selen 22 Eylül 2014

    Çözüme yönelik hiçbir aksiyon yok, Baştan savma adına herşeyi yapan Nike firmasını bir daha asla tercih etmeyeceğim.

  • Selen 19 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Öncelikle magazalarınızda ki personelinizden ve evraklarda ki ibarelerden farklı bir şey söylemediğinizi belirtmek isterim. Fatura tarihinden daha yirmi gün geçmeden , ilk giyilmesinde meydana gelen açılmalar üretim hatası değil de başka ne olabilir, kullanıcı hatası diyeceğinizi bildiğimden nasıl bir hata olduğunu da bana ve tum spor ayakkabı kullanan insanlara bildirmenizi isterim, çünkü sanıyorum ki spor ayakkabısıyla koşu bir yana yürüyüş dahi yaparken ayağımıza dikkat etmemiz onu uyarmamız gerekiyor ki kullanıcı hatalarına sebep vermesin, sizi ve bizi üzmesin. Bu yürüyüşe dahi elverişsiz ayakkabıyı(!) ikinci kez iade veya değişim amacıyla siz değerli yetkililere yolladığımı belirterek, sonucun aynı olması halinde ürünün sizde kalmasını fakat hatamızı anlamak tebrübe kazanmak sebebiyle sizden hatamızı anlatan bir yazı talep ediyorum ki ders alalım. Teşekkür ederim.

  • Nike Temsilcisi19 Eylül 2014

    Sayın Tüketicimiz, Satın almış olduğunuz ürününüz, konusunda yetkili birimlerimizce incelenmiş olup üretim/materyal kaynaklı bir kusur tespit edilemediğinden talebinizle ilgili olarak olumlu dönüş yapılamadığını üzülerek bildirmek isteriz. Saygılarımızla Nike TÜRKİYE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön